Головна
  • Реєстрація

Бібліотека в цифровому середовищі.

"Бібліотека в цифровому середовищі" - саме за таким напрямком діяльності ми презентували роботу Червоноградська публічна бібліотека під час онлайн зустрічі «БібліоFashion Львівщини»  в рамках марафону інноваційного досвіду публічних бібліотек України за підтримки ВГО Українська бібліотечна асоціація.
Такі зустрічі - це не лише можливість поділитись своїми напрацюваннями та історіями успіху, а й перейняття найкращих практик бібліотек регіону та інших областей України. Приємно та зворушливо було побачити колег майже з усіх регіонів України, відчути їх синергію, підтримку та єдність бібліотечної спільноти. Сподіваюсь, що наступна зустріч буде наживо в вільній, суверенній Україні вже невдовзі! 
Дякую Olena  Shmatko, Larysa Luhova, Львівська обласна бібліотека для дітей, Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association за організацію марафону!

Зустріч з головною редакторкою журналу "Жінка"

  Зустріч із головною редакторкою журналу «Жінка», громадською діячкою, ініціаторкою, організаторкою та кураторкою численних культурно-мистецьких заходів, співзасновницею, видавчинею та головною редакторкою Всеукраїнського часопису «Оксамит» Тамарою Маркеловою відбулась 26 лютого в Червоноградській публічній бібліотеці. Модератор Ірина Покотило, директор КЗ "Червоноградська публічна бібліотека". 
  В часі війни, після повномасштабного вторгнення росії в Україну Тамара Маркелова очолила журнал «Жінка». Пані Тамара розповіла про історію заснування, етапи ребрендингу та контент журналу, а також про виклики, які виникли для друкованих видань під час повномасштабного вторгнення. Від початку війни в Україні припинили своє існування багато журналів. Колектив «Жінки» попри обставини та труднощі продовжує свою роботу. Також говорили про важливість видань українською мовою, новий формат журналу та можливість його видання в електронному форматі. 
 В читальній залі бібліотеки діяла виставка видань журналу «Жінка» різних років, родзинкою якої стали вишивки вишиті за схемами поданими на сторінках часопису.  Несподіванкою для пані Тамари та наших гостей став альбом користувачки книгозбірні Любов Ящун з ескізами вишивок рушників, який розпочато вирізкою з журналу.
Щиро вдячні пані Тамарі за відвертість, щирість та теплу розмову, а також за подаровані бібліотеці нові видання журналу «Жінка» - україномовне видання, яке є культовим та вистояло перед викликами воєнного часу та стало ще наповненішим та інформативнішим.

Музика, що відкриває душу.

"Щоденно відчуваєш її дотик,
Заполонила музика весь світ,
Рядки покласти на музичні ноти
Плекає мрію не один піїт.
О Музико, ти вічна, ти безсмертна!
"Прекрасне дарувати" - твій девіз!
Ти вмієш, якщо треба сльози втерти,
А як захочеш - довести до сліз..."
Надія Бойко
Недільного дня, в читальному залі Червоноградської публічної бібліотеки, відбулось мистецьке свято "Музика, що відкриває Душу" за участю вихованців Червоноградської школи мистецтв. Музики навчаються діти, які мають талант від Бога. Своєю майстерністю виконання прагнуть донести до слухачів душу автора, його музичний задум і настрій...До речі, мистецьке свято було і пізнавальне.Ведуча - Анжела Войтухів  розповідала стисло, але цікаво про українських композиторів, твори яких звучали у виконанні юних талантів. Музика - то спрагла, лагідна, а то печальна, направду, відкривала Душу усім присутнім в залі і грала на всіх потаємних її струнах...було щиро, божественно, натхненно..."Адже музика  - це царство мелодій, вічна, чудова краса..."
Велика подяка  викладачам Червоноградської школи мистецтв за професійне навчання талановитих дітей, а батькам - за віру і підтримку.
Музика і поезія - доповнюють одна одну...не обійшлось цього дня і без поезії. Вірші Надії Красоткіної, Ірини Ломако, Віктора Геращенка, Надії Бойко поетично обрамили мистецьке свято. 
Щиро дякуємо Марія Латій за організацію гарного  свята, а творчому колективу Червоноградської школи мистецтв за цікаву, плідну співпрацю! До нових, чудових, музичних зустрічей! 
Творчий настрій, захоплення, щирість - все у фотомиттєвостях.
Федюк Руслана

Етномозаїка

"Хай ллється пісня у нашому краї,
Хай рушниками й хустинами вкриється земля,
А світла радість всюди процвітає,
І на добро усіх нас окриля.
Нехай живуть традиції чудові,
Що в Україні нашій збереглись.
І щирість та любов живе у мові,
І ллється пісня, як давно колись..."
Святкового, недільного дня в читальному залі нашої книгозбірні було цікаво, творчо, пізнавально, пісенно - поетично...
Якщо свята гарно зустрічають, то їх і належно треба провести. До нас на Розколядинський вогник завітали не тільки наші читачі, друзі, але й дорогі гості з Краматорська, Дружківки. Всі стали учасниками свята, яке подарували творчі особистості зі Соснівки, Червонограда, Львова.
Віра Олеш творила дива з української хустки, Nadia Gnat чарувала виготовленням еко - коралів, Світлана Майстриня - розповіддю про своє захоплення - етнокоралі, дизайн неймовірних прикрас, про українську вишиванку сорочку, Ірина Дуванова повела нас легеньким хороводом. Червоноградки - Любов Ящун та Nataliya Yaremchyk розказали про своє захоплення - картини та валенні прикраси та речі
Хай цей творчий настрій тримає нас в силі духу, а високі і світлі традиції нашого народу завжди оберігають наше життя. Розпочнемо новий цикл, нові сподівання на краще...
Нас сьогодні об'єднує одна велика мрія - Перемога над ворогом! Хай здійсниться, якнайшвидше!
Щиро дякуємо усім - і учасникам, і гостям нашої зустрічі, що цього дня ви були у нас!
До нових, цікавих творчих вечорів! А в планах їх так багато!

Вітаємо з Різдвом Христовим!

Христос Народився!

Славімо Його!

Вітаємо з Новим роком!

 Нехай 2023 рік подарує нам перемогу та мир, принесе здійснення заповітних бажань, відкриє перспективні горизонти і стане плідним роком для нових досягнень та звершень! Зичимо, щоб у ваших домівка панували любов, злагода та добробут!

Зустріч з українською письменницею Галиною Козак

 В Червоноградській публічній бібліотеці відбулась зустріч  з українською письменницею, істориком, педагогом  Галиною Козак. Пані Галина презентувала свою історичну повість «Вигнанці», присвячену виселенню західних українців у Сибір після Другої світової війни. Це трагічна історія родини авторки та односельчан, яких примусово вивезли на спецпоселення в Амурську область за підозру у співпраці з повстанцями. Працюючи над повістю, пані Галина дослідила велику кількість архівних документів й матеріалів, зібрала спогади репресованих осіб та родинні перекази, зокрема спогади своїх дідуся, бабусі, мами і тата. Ця розповідь про гірку й водночас геройську долю однієї родини, яка боролась і перемагала, терпіла і виживала, про скалічені долі, втрачені надії й можливості цілого покоління справжніх патріотів та борців за незалежну, вільну Україну.  Також  письменниця згадала свої твори - «Дорога терном заросла» і  «Таємниця», у яких розповідається про людські долі, дуже різні і водночас складні і тернисті, про пошук щастя у нелегкій реальності.
 Пані Галина –дуже позитивна людина, чудова співрозмовниця. Вона цікаво розповіла про те, як писала свої твори, про свій життєвий та письменницький шлях, захопила присутніх своїм оптимізмом. По закінченні зустрічі бажаючі мали можливість придбати книги Галини Козак з автографом.
 

Статистика

234815
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Вся статистика
21
31
52
220156
404
1788
234815
Your IP: 3.237.16.173
Server Time: 2023-06-06 10:22:53
Счетчик joomla
777step.net