Виставки
  • Реєстрація

День захисника України

   Небагато днів у календарі, коли разом сходяться три свята. Одним із таких є 14 жовтня. Цього дня святкуємо - День захисника України, день святої Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Окрім того, від наказу головного командира УПА Романа Шухевича за 1947-ий рік починається традиція відзначення дати народження Української повстанської армії. Книжкові виставки та викладки на відділі абонементу ознайомили користувачів як з новою літературою, що розкривають теми майдану та АТО, так і нагадують про сторінки з минулого «славного війська козацького», борців за волю України впродовж усієї історії нашої держави." Осінь – очей чарівність"

Марія Лукіян, бібліотекар ЦМБ

   Часто кажуть, що осінь - це пора коли на душі стає прохолодно і просто хочеться зігрітись чиєюсь присутністю, або і простим теплим словом.
Ми задумливо і мрійливо дивимось у вікно сидячи вдома, на роботі, чи просто їдемо в транспорті... І що ми бачимо? Осінь – це пора золота, це краса, яку вона несе, це щедрість осінніх полів і садків! Вона дарує нам нові відчуття і зовсім інший настрій!
   "Осінь – очей чарівність" – таку назву має книжкова виставка-настрій представлена відвідувачам та користувачам бібліотеки на абонементі.
   До уваги читачів література з вирощування плодів та овочів на присадибних господарствах, книги про дизайн садів та парків, про вирощування квітів, представлені альбоми з осінніми краєвидами, прислів’я та приказки про осінь. Овочі, фрукти, вирощені працівниками бібліотеки та користувачами на присадибних ділянках і в садках та інші дари осені доповнюють книжкову виставку.
   І тепер розуміємо, що осінь – найкрасивіша, найбагатша і найщедріша пора року.
   Запрошуємо до перегляду!

Статистика

270479
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Вся статистика
2
85
456
254558
2717
4892
270479
Your IP: 100.26.176.111
Server Time: 2024-07-18 02:20:22
Счетчик joomla
777step.net