• Реєстрація

Бібліотека-осередок духовного збагачення

Ірина Суворова, завідувач бібліотеки-філії №9

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки…»
(Х.- Л. Борхес)

   …І тут годі заперечити словам Л.-Х.Борхеса. Бібліотеки завжди є осередком духовного збагачення дітей і молоді, тому допомагає виховувати в учнів потребу самостійно читати, формує літературні інтереси.
   Бібліотека-філія №9 при Народному домі у м.Червонограді має літературу на всі смаки та потреби: навчальну, довідкову, історичну, природничу, літературу пригодницького та фантастичного характеру. Бібліотекарі-фахівці задовільняють найвибагливіші запити кожного читача. Підбираючи та рекомендуючи книги, працівники бібліотеки прагнуть навчити своїх читачів відрізняти добро від зла, зробити так, щоб книжкові багатства стали духовними здобутками наших дітей.
   Читачів залучаємо до участі в різноманітних заходах, які проводяться у бібліотеці і поза її межами. Співпрацюємо зі школами, дитячими виховними закладами, громадськими організаціями, що займаються проблемами дітей та підлітків, зокрема колективами шкіл № 1, 2, 10, Народного дому, членами літературно-мистецького шахтарського об`єднання «Третій горизонт», ВПУ№11, ЧГБЛ, місцевими ЗМІ та іншими. 
   Стрімкий розвиток інформаційних технологій також впливає і на зміст та форми культурно-дозвільної роботи: з’явилися нові інтерактивні форми різноманітних заходів, що подобаються нашим користувачам і допомагають їм проводити вільний час ще цікавіше і з більшою користю для себе. Враховуючи це бібліотека змушена також змінюватись, щоб зберегти себе як центр культурно-дозвільної роботи.
   Тут читачі мають змогу використовувати можливості Інтернет-центру. Тут вони здійснюють пошук необхідної інформації. В цьому їм постійно допомагають працівники бібліотеки, які здійснюють підбір необхідних матеріалів «на замовлення», а також для написання рефератів,надають усні консультації у оволодінні комп`ютером.
   Тому наше завдання полягає в тому, щоб максимально використовувати всі можливі переваги книги і комп`ютера, які повинні не конкурувати, а доповнювати один одного.
   Бібліотека була і є популярним місцем спілкування людей.

777step.net