Головна
  • Реєстрація

Літературна зустріч з Людмилою Охріменко

  30 травня у Червоноградській публічній бібліотеці відбулась зустріч з українською письменницею, волонтеркою Людмилою Охріменко. Пані Людмила народилася в місті Синельникове на Дніпропетровщині. Тривалий час жила й працювала у Криму. До повномасштабного вторгнення мешкала в Харкові. Нині знайшла прихисток в Івано-Франківську. У творчому доробку письменниці 9 книг. Три з них - на воєнну тематику: «Пригоди мухи в окропі на окупованій території», збірка «Волонтерські історії» у співавторстві з Михайлом Кащавцевим і роман «Оскар». Людмила Охріменко також – авторка книг «Пригоди дорослого Буратіни жіночої статі», оповідання «Заїда» в збірці інклюзивних оповідань «Terra інклюзія 2018» та роману «Легка поведінка». У цьому році вийшла з друку книга «Далека блакитна далечінь». У 2021 році пані Людмила була відзначена спеціальною відзнакою за найкращий роман («Оскар») на воєнну тематику Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Також вона Лауреатка премії імені Миколи Томенка за найкращу коротку прозу  у 2023 році за книжку «Волонтерські історії 2014-2022».
 Людмила Леонідівна розповіла присутнім, що писати почала ще в дитинстві, але вважала свою творчість аматорством. Війна та окупація Криму змусили її зайнятися волонтерською діяльністю і стали поштовхом до активної творчості та публікацій. Вона багато їздила з гуманітарними місіями у Луганську та Донецьку області, щоб допомогти добровольчим формуванням і підрозділам Збройних сил України. На тепер віддає прибуток від книжок на допомогу родинам загиблих і тим, хто пропав безвісти, а також на інші благодійні проекти, пов`язані з допомогою фронту.
Також пані Людмила детально розповіла про написання роману «Оскар»,в основі якого– історія українського розвідника, що потрапляє в полон на початку 2015 року. Він пройшов катування і знущання, а ще нелегкий вибір – здатися чи все ж таки боротися до кінця. Роман заснований на реальних подіях, а прототип головного героя сам запропонував написати його історію. І хоч працювати було важко, Людмила Леонідівна виконала свою місію  і написала книгу про справжню людину, справжнього чоловіка, справжнього українця, справжнього сина свого народу
У книзі «Волонтерські історії», відмітила авторка, зібрані  історії про відданість та мужність волонтерів, які зібралися разом з військовими на захист України у 2014 році. А книга «Муха в окропі на окупованій території» розповідає про трьох найкращих подруг, які опинилися у зоні окупації у своєму рідному місті Горлівці. Надзвичайно цікавими є твори  «Легка поведінка», «Пригоди дорослого Буратіни жіночої статі» та «Далека блакитна далечінь», у яких Людмила Охріменко ділиться своїми життєвими спостереженнями та враженнями, користуючись щоденниками, які накопичилися за майже сорок років.
 Зустріч з пані Людмилою не залишила байдужим нікого з присутніх. Талановита авторка, смілива жінка своїм оптимізмом захоплює та надихає. Всі бажаючі мали можливість особисто поспілкуватись з нею та придбати книги з автографом.

Статистика

266468
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Вся статистика
13
235
861
250292
3598
4344
266468
Your IP: 44.221.66.130
Server Time: 2024-06-21 01:47:41
Счетчик joomla
777step.net