Головна
  • Реєстрація

Книга там, де молодь…

Надія Пилипчук,провідний методист МЦБС 

«Здоров'я, знання, професіоналізм – головні складові успіху молодої людини: можливості бібліотеки» - семінар працівників публічних бібліотек 16.10.2014. Місце проведення – центральна бібліотека.
   Сьогодення вимагає від бібліотек виконання місії культурного посередника між молодим читачем і книгою. Читання повинно стати культурною звичкою, радісним заняттям, яке спроможне підняти духовний рівень сучасної молоді.
   Головною метою роботи з молоддю є плекання гармонійно розвиненої особистості майбутніх фахівців, забезпечення глибокого засвоєння духовних надбань українського народу, гуманних міжнаціональних взаємин, формування в молоді стійких якостей патріота і громадянина Української держави, високої професійної компетентності, фізичної досконалості, морально-етичної, художньо-естетичної, правової, економічної та екологічної культури.
   На семінарі йшлося про інноваційні можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище, про стан і перспективи юнацької бібліотеки міста, про досвід такої роботи інших бібліотек. А також бібліотекарі ознайомились з найкращими зразками книжкової продукції, присвячені 200-річчю від дня народження Шевченка та року Т.Шевченка в Україні в рамках Національної програми «Українська книга» на 2013 -14 рр., які напередодні надійшли у відділ комплектування бібліотеки.
   Відбувся також семінар-тренінг для бібліотечних працівників на тему «Бібліотеки як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози: робота з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)». Метою тренінгу було підготувати бібліотекарів працювати з вимушеними переселенцями. Розглядалися статус внутрішньо переміщених осіб, особливості роботи з ними, а також що наші бібліотеки можуть запропонувати для цієї групи користувачів.

 

Статистика

167207
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий місяць
Вся статистика
16
71
477
152004
1970
1488
167207
Your IP: 52.3.228.47
Server Time: 2020-09-27 06:55:00
Счетчик joomla
777step.net