• Реєстрація

V Всеукраїнського форуму військових письменників

В рамках V Всеукраїнського форуму військових письменників  у Червоноградській публічній бібліотеці  відбулись зустрічі військових письменників Володимира Скоростецького та Сергія Дзюби із старшокласниками гімназії №12 (вчитель Наталя Кашицька, бібліотекар Людмила Зубрицька) та Червоноградського ліцею (вчитель Ольга Івашків, бібліотекар Ірина Кус), а також із користувачами книгозбірні. Модерувала зустріч директор  КЗ «Червоноградська публічна бібліотека» Ірина Покотило. 
Сергій Дзюба - український сценарист, режисер, письменник. У 2022 р. пішов до лав ЗСУ  у 5 окремий штурмовий полк, був поранений у бою під Бахмутом. Пан Сергій презентував свої книги, написані у співавторстві з письменником Артемієм Кірсановим. «Позивний «Бандерас»- справжній військовий бойовик, чи не найперший в Україні, заснований на реальних воєнних подіях на Сході України. На основі твору знято військову кінодраму. «Заборонений. Історія життя і боротьби Василя Стуса»- перша художня книга про життя відомого українського поета. Також Сергій Дзюба автор сценарію художнього фільму «Заборонений» та документального фільму «Життя після 16:30».  У новій книзі «Позивний Бандерас. Операція «Томос» висвітлюється важливе питання захисту нашої історії, культурних та духовних цінностей України. Сергій Дзюба відзначив, наскільки необхідними є художні твори про героїв нашої держави.
Володимир Скоростецький - полковник Збройних Сил України, військовий журналіст, співзасновник «Всеукраїнського форуму військових письменників». З 2014 року бере участь у війні з російськими загарбниками.  Автор віршів та новел на військову-тематику. Герої його творів – реальні українські воїни. Під час фронтових редакційних відряджень автор працює у окопах та на бойових позиціях наших військ, де черпає натхнення і сюжети для власної творчості.
Під час зустрічей емоції у залі вирували, адже гості ділились своїми думками, враженнями та переживаннями, які відчували, перебуваючи на передовій, а вірші пана Володимира викликали сльози у багатьох присутніх.
Щиро дякуємо Сергію Дзюбі та Володимиру Скоростецькому, а також Юлії Юзьків, журналістці, заступниці генерального директора з питань контенту та телевізійних проектів Івано - Франківського обласного телебачення "Галичина", яка зафіксувала своєю відеокамерою найемоційніші моменти, за чудові зустрічі та чекаємо їх знову у нашій книгозбірні.
376380
377378379
 
777step.net