• Реєстрація

Народознавче свято

Надія Тіхтей, бібліотекар

   27 жовтня в середній загальноосвітній школі №12 відбулося родинне народознавче свято "Хліб наш насущний". Гарний святковий настрій подарували учні 6 "В" класу (кл. керівник Камінецька Наталія) гостям, а це батьки, вчителі, працівник центральної бібліотеки Надія Тіхтей, народознавець Ящун Любов Йосипівна.
   Діти дізналися звідки взявся хліб і який довгий шлях проходить зерно перш ніж стати рум'яним хлібом у нас на столі. Для кожного народу хліб його батьківщини – найрідніший і найсмачніший. У виконанні учнів лунали вірші, українські пісні. Познайомилися з історією та походженням хліба, разом з учасниками свята згадали народні прикмети, прислів'я, приказки, традиції та звичаї пов'язані з хлібом, обрядові страви. Діти з неабияким інтересом та зацікавленістю відповідали на запитання вікторини «Що ви знаєте про хліб», а нагородою стали солодкі булочки.
   Більше дізнатись про хліб допомогла дітям книжкова виставка, яку презентувала бібліотекар Надія Тіхтей.
Протягом свята наголошувалось про бережливе, шанобливе ставлення до хліба. Хліб супроводжує нас усе життя — від народження до глибокої старості. У всіх народів він святий. Хліб берегли, на його честь складали гімни, хлібом зустрічали найдорожчих гостей.
   По закінченню свята Наталя Михайлівна пригостила всіх присутніх смачним короваєм.

777step.net