• Реєстрація

Моя нова поліція. Ви запитуєте – вони відповідають

   Кожна людина не тільки має знати свої права й обов'язки, а також зобов'язана дотримуватися в житті моральних та етичних норм поведінки.
   12 жовтня у центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з співробітниками нової поліції у форматі «живої книги».
   Наші гості, а це старший інспектор ювенальної превенції майор поліції Панасюк Ірина, а також інспектор дорожнього руху сектору превенції червоноградського відділу поліції лейтенант поліції Плахоцький Віталій.
   Цікавою та водночас корисною інформацією поділилися гості щодо своєї професії. Про те, як проходить відбір до патрульної поліції, хто може бути патрульним поліцейським, де навчають охоронців порядку , як ведеться щоденне патрулювання розповів Плахоцький Віталій. Панасюк Ірина, яка представляла ювенальну превенцію (раніше це була міліція у справах дітей) розповіла про права та відповідальність неповнолітніх, наголосивши, що за злочин може наступити сувора кара вже у віці 14 років.
   Зустріч відбулась у форматі дружнього та продуктивного спілкування. Старшокласники ( учні 9 класу ЗСШ№ 12, кл. керівник Ірина Василівна) задавали найрізноманітніші питання і отримували професійні вичерпні відповіді та почули багато практичних порад.
   Ми б хотіли, щоб наші користувачі кримінальні історії зустрічали лише в книгах, тому до уваги молоді представлена виставка “Детектив, трилер, жахи»

777step.net