• Реєстрація

" Міжнародні програми обміну, поширені на теренах України"

Ірина Покотило,бібліотекар Інтернет - центру

   Перший захід "ZOOM", тема якого "Міжнародні програми обміну, поширені на теренах України" відбувся 17 вересня у центральній міській бібліотеці.
   Волонтери ZOOMу розповіли про безкоштовні програми обміну для школярів і студентів за кордоном, такі як FLEX та UWC, світовий досвід у волонтерстві та волонтерські проекти для підтримки молоді, а також про EYP (Європейський молодіжний парламент).
   Отже, програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) - це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) - Євразії, яка фінансується урядом    Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині. Програма FLEX є безкоштовною для всіх.
   UWC-це група з п’ятнадцяти коледжів, яка об’єднує молодих людей віком 16-18 років задля отримання диплома Міжнародного Бакалаврату, волонтерства та розроблення ідей для покращення світу та місцевих громад.
   EYP (EUROPEAN youth parliament, Європейський молодіжний парламент) - одна із найбільш динамічних молодіжних організацій в Європі, наразі представлена в 39 країнах Європи. ЄМП щороку проводить три міжнародні дев’ятиденні сесії. Вони відбуваються в різних європейських країнах; взяти участь у сесіях можуть представники не лише члени ЄС. Крім Міжнародних сесій Національні комітети ЄМП щороку проводять декілька національних та регіональних сесій. Національні сесії проводяться з метою відбору делегації Міжнародні сесії. Національні сесії тривають 3-4 дні; регіональні сесії – від 3 до 8 днів.

777step.net